VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

TomTom 940Šią vasarą kaip niekad suaktyvėjo GPS įrangos paieška ir pirkimas, GPS tampa ne prabangos preke, bet kasdieniniu įtaisu automobilyje. Be kurio neįsivaizduojamos ilgos kelionės. Štai Zazius (dėkingi Jam) parašė komentarą, apie GPS imtuvą Garmin GPS nuvi 255WT. Neredaguotas komentaras:
„Šiaip mano pirmasis imtuvėlis, susikėliau naujausius Lietuvos ir City Navigator Europe NT 10, tai tikrai džiaugiuos. Aprašyme labai mažai informacijos, o su parduodamu navigatorium įdiegtame žemėlapyje tik pačios pagrindinės Lietuvos gatvės, todėl reikės įsidiegti kitus.Šiaip šis modelis nuo 265 skiriasi tik tuo,kad neturi bluetooth’o – laisvų rankų įrangai (pagrinde), kiek žiūrėjau forumuose, tai 265 prastai veikia ši funkcija todėl maanu neverta švaistyt pinigų ir pirkt būtent šitą.

Dėl funkcijų – na line asist būtų labai gerai, bet šui funkcija tik brangesniuose įrenginiuose, o aklai pasitikėti vis tiek negalima.
Dėl eismo imtuvo – tai pirkau žiūrėdamas į ateitį, bet iš esmės galima pirkt ir 255W, nes Lietuvoje nelabi panaudosi. Todėl verta rinktis jei dažnai važiuosite į Angliją ar pan.

Dėl pristatymo: na čia jau liūdniau, reikėjo palaukt apie pusantros savaitės, kol atvažiavo – pristatymo datą keitė 3kartus. Bet iš kitos pusės niekur geriau šito aparato neradau, todėl verta palaukt.“

Taip pat siūlome atkreipti dėmesį ir į šiuos GPS:

Gerų kelionių!

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Be Sociable, Share!

1 Comment for this entry

 • zztop parašė:
  VA:F [1.9.20_1166]
  Rating: 0 (from 0 votes)
  VA:F [1.9.20_1166]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

  Jau 3 metus naudoju GARMIN. Kol kas patenkintas. Preis tai turejau pasiskolines tomtom – nepatiko. Valdymo logika kazkokia sunkiai suvokiama. Ir ekranelis saulej beveik neiziurimas. Sakykit ka norit bet Garmin vis dar TEBELYDERIAUJA

  VA:F [1.9.20_1166]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *