VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Šią savaitę norisi pakalbėti apie kompaktinius fotoaparatus su dideliu optiniu priartinimu. Daugelis žmonių ieško pigaus fotoaparato iki 500 Lt  arba apie 1000 Lt universalaus, arba jau taikosi į geresnę kokybę ir perka DSLR skaitmenninį veidrodinį.

Taigi jei šiuo metu:

  • Turime 1000 Lt (nemaži pinigai šiais laikais), bet neblogas fotoaparatas tikrai išeina;
  • Norime kompaktiško;
  • Universalaus;
  • Šeimyniško (paprastas naudoti)

Čia yra keletas variantų:
Panasonic DMC-TZ7 kaina 1299 Lt – kaip komentaras šios savaitės teiktų: „Puikus universalas,nuotraukos superines,automatika dirba be priekaistu ir greitai,labai stipri stabilizavimo sistema,tikrai vertas savo kainos.Nustebino filmavimo kokybe-gera prasme :),apie filmavimo kamera net nebegalvoju.Manau vienas iš geriausių(o gal šiuo metu ir geriausias) šios klases fotoapartų.“

Kokybė tikrai nebloga , bet visada galima pasistengti geriau. Dėl filmavimo pažymėtina, kad jis veikia idealiai: yra HD kokybė, filmuojant naudojamas optinis artinimas.

Canon PowerShot SX200 IS – kaip Canon, jis iš karto susilaukė nemažo susidomėjimo.  Nuotraukų spalvos priimtinos, didesnių trūkumų neturi, o ir kaina yra apie 1100Lt, tai pigiau nei Panasonic’as, bet filmuoja jis prasčiau (tiksliau negali optiškai priartinti).

Naujiena Casio EX-H10 – apie šį fotoaparatą buvome rašę „Casio EX-H10 naujas „universalas„“ . Jei tai būtų ne Casio, o Canon ar tas pats Panasonic tikrai perkamumas jo būtų labai didelis, dabar sulaukiame daugiau dėmesio iš užsienio pirkėjų, o lietuviai dar nedrąsiai žiūri į šį modeliuką.

Šių modelių palyginimas.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Be Sociable, Share!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *