VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (6 votes cast)

Turite daugybę nuotraukų, kurias norite kasdien matyti, tačiau neįsivaizduojate, kokiu būdu jas „demonstruoti“. Turime pastebėti, kad daugelis jiems brangias nuotraukas laiko nuotraukų albumuose arba įrėmina į pasirinktus nuotraukų rėmelius ir pasistato norimoje vietoje.  Tačiau rėmeliais „neapstatysi“ visų namų, nes tai ir nemažai kainuotų ir turėtumėte nuolat valyti susikaupusias dulkes. Šis procesas džiugina nedaugelį.

Taigi, jei norite šiuolaikiškai dekoruoti sienas ir panaudoti savo šeimos nuotraukas, spausdintus plakatus, menines fotografijas ir kt. – Lyanne Wylde fotografė turi Jums pasiūlymą. Tai pigu, greita ir paprasta. Naudokite rėmelių alternatyvą ir tikras nuotraukas. Tiesiog susidėliokite ant žemės norimą vaizdą (koliažą) iš nuotraukų, palikite vietos rėmeliams. Juos išsipieškite ant sienos (spalvos ir ornamentai priklausys tik nuo Jūsų vaizduotės) ir sudėkite nuotraukas į vietas (klijuokite pasirinktais klijais, dvipuse juostele ar kt.). Originalu, pigu ir greitai realizuojama. O vaizdas tikrai puikus.

Rezultatas

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (6 votes cast)
Sienos dekoravimas nuotraukomis, 10.0 out of 10 based on 6 ratings
Be Sociable, Share!

2 Comments for this entry

 • Lilė parašė:
  VA:F [1.9.20_1166]
  Rating: 0 (from 0 votes)
  VA:F [1.9.20_1166]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

  Paprasta 🙂 Dėlioji nuotraukas ant žemės taip, kaip nori matyti vaizdą, tiksliau – derini nuotraukas. Pagal dydžius, spalvas ir t.t. Vėliau dedi foto ant sienos, pasižymi kampučius ar kitokiu būdu „atsidedi vietos“ rėmeliui ir jį išsipieši. Tada imi sekančią foto nuo žemės, stalo ar kito paviršiaus ir klijuoji, pieši, dėlioji…
  Aišku, jei vaizdą ir taip puikiai įsivaizduojate -dėlioti foto ant grindų ar stalo ir t.t. nebūtina 🙂 Tik jei iškart suklijuosite nuotraukas ant sienos – negalėsite pakeisti vaizdo..
  Būdų yra įvairių. Galite pirma piešti rėmelius ant sienos, vėliau karpyti foto, kad tilptų į juos – čia jau fantazijos reikalas. O siūlomas rezultatas ir komponavimas čia tikrai puikus. Ypač tiktų vaikų kambariui 🙂

  VA:F [1.9.20_1166]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 • Andrius parašė:
  VA:F [1.9.20_1166]
  Rating: -1 (from 1 vote)
  VA:F [1.9.20_1166]
  Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

  Kaip suprasti tokius parašymus?
  „Tiesiog susidėliokite ant žemės norimą vaizdą…“
  „Juos išsipieškite ant sienos…“

  Kaip susijęs dėliojimas ant žemės su piešimu ant sienos. Loginėje grandinėlėje trūksta vienos grandies.

  VA:F [1.9.20_1166]
  Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *