VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Skaitmeniniai nuotraukų rėmeliai dar nėra gerai žinomi. Šiandien žmogus renkasi įprastus, senuosius medinius, plastikinius ar kitokios medžiagos nuotraukų rėmelius. Skaitmeniniai nuotraukų rėmeliai susilaukė per mažai dėmesio, nes jų pristatymas visuomenei buvo atidėtas į šalį. Jau seniai prekyboje atsiradę skaitmeniniai nuotraukų albumai sukelia nemenką žmonių nustebimą juos pamačius.

Albumteam digitales Album

Trumpai papasakosime apie skaitmeninius nuotraukų rėmelius, jų funkcijas bei paskirtį ir atliksime švietėjišką misiją dar nežinojusiems apie juos.

Skaitmeniniai rėmeliai dar vadinami skaitmeninės laikmenos rėmais, kurie rodo Jūsų pasirinktas nuotraukas, nuotraukos keičiasi automatiškai. Daugumoje skaitmeninių rėmelių integruotas laikrodis, kalendorius, žadintuvas ir net kelios nuotraukų peržiūrėjimo funkcijos – tokios kaip automatinis nuotraukų peržiūrėjimas (slide show), rankinis nuotraukų peržiūrėjimas, įvairūs nuotraukų perėjimo būdai, skirtingas nuotraukų pasikeitimo laikas ir kt.

Albumteam digitales Album

Naujausi ir funkcionaliausi skaitmeniniai rėmeliai skaito Mp3 ir kitus garso bei vaizdo failus, todėl galite peržiūrėti video ar palikti balso žinutę prie pasirinktų nuotraukų, kiti rodo oro temperatūrą.

Skaitmeninių nuotraukų rėmelių kainos labai įvairios, kinta priklausomai nuo dydžio, skaitomų vaizdo formatų, atminties kortelių palaikymo ir vidinės atminties parametrų bei integruotų funkcijų.  Fotofabrikas pristato skaitmeninius rėmelius nuo 45Lt iki 1000 Lt. Vienas naujausių ir šiuolaikiškiausių skaitmeninių rėmelių, Albumteam digitales Album, kainuoja apie 569 Lt.

Albumteam digitales Album

Albumteam digitales Album – tai naujausias skaitmeninis nuotraukų rėmelis. Tai daug daugiau nei skaitmeninis nuotraukų rėmelis. Plačiau apie Albumteam digitales Album skaitmeninį rėmelį.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Be Sociable, Share!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *