VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

2011 metų pradžioje Sony kompanija gausiai papildė savo kompaktinių skaitmeninių fotoaparatų gretas. Iš viso buvo anonsuota 18 naujų modelių. Elegantiškų ir stilingų fotoaparatų kategorijoje atsirado keturi nauji modeliai – Sony Cyber-shot DSC TX10, Sony Cyber-shot DSC T110, Sony Cyber-shot DSC TX100V ir Sony Cyber-shot DSC J10. Puikių parametrų H serija taip pat pasipildė keturiais naujais modeliais – Sony Cyber-shot DSC HX7V, Sony Cyber-shot DSC HX9V, Sony Cyber-shot DSC H70 ir Sony Cyber-shot DSC HX100V. O kompaktiškų ir funkcionalių fotoaparatų W ir S klasės sulaukė ypač gausaus naujų modelių papildymo – Sony Cyber-shot DSC W510, Sony Cyber-shot DSC W520, Sony Cyber-shot DSC W530, Sony Cyber-shot DSC W550, Sony Cyber-shot DSC W570, Sony Cyber-shot DSC W580, Sony Cyber-shot DSC WX7, Sony Cyber-shot DSC WX9, Sony Cyber-shot DSC WX10 ir Sony Cyber-shot DSC S3000. Išskiriant šių Sony naujienų galimybės ir savybės trumpai apie kiekvieną iš jų.

Stiliaus klasė

Sony Cyber-shot DSC TX10

Kaip ir buvęs Sony Cyber-shot DSC TX9 modelis, šis fotoaparatas išlaiko stilingą ir kompaktišką savo dizainą. Bet po šia išvaizda slepiasi funkcionalumas ir patvarumas. Naujasis Sony Cyber-shot DSC TX10 modelis atsparus vandeniui iki 5 metrų gylio, juo naudojantis galima nekreipti dėmesio į dulkes, didelį šaltį ar sukretimus, fotoaparatas atlaikys net ir nukritus iš 1.5 metro aukščio. Todėl puikiai tiks besiruošiantiems į aktyvias atostogas ar tiesiog nebijantiems iššūkių fotografuojant. Be kitą ko šis fotoaparatas turi puikias HD 1920 x 1080 25 kadrų per sekundę filmavimo galimybes, 16.2 mln. efektyvių taškų, Exmor R CMOS vaizdo jutiklį, kuris padidina jautrumą ir sumažina vaizdo triukšmus, todėl net ir esant prastam apšvietimui nuotraukos gaunasi raiškios ir detalios, o taip pat ir jutiklinį ekraną, kuris greičiau leis nustatinėti tam tikrus parametrus. Šį fotoaparatą galimą pasirinkti su juodos, sidabrinės, mėlynos, geltonos ar rožinės spalvos korpusu. Prekyboje turėtų pasirodyti kovo mėnesio viduryje. Kaina apie 1199Lt.

Sony Cyber-shot DSC T110

Dar viena stilinga Sony naujiena. Lengvas ir lengvai telpantis kišenėje ar krepšyje, kartu savyje talpinantis daugybę moderniausių technologijų, padedančių užfiksuoti kokybiškas nuotraukas ir nepamirštamus HD kokybės vaizdo įrašus. Savo techninėmis savybėmis lygiuojasi į prieš tai buvusį Sony Cyber-shot T99, tik šiame Sony Cyber-shot T110 modelyje buvo padidintas efektyviųjų taškų skaičius iki 16.1 mln., o kartu ir skaitmeninio artinimo galimybės iki 8 kartų. Fotoaparatas gaminamas juodos, sidabrinės, violetinės, rožinės ir raudonos spalvos korpusais. Prekyboje šis fotoaparatas anonsuojamas kovo mėnesio viduryje. Kaina apie 799Lt.

Sony Cyber-shot DSC TX100V

Išlaikydama optimalią stiliaus ir funkcionalumo pusiausvyra Sony kompanija pristatė naująjį stiliaus klasės favoritą Sony Cyber-shot DSC TX100V. Nors fotoaparatas ypač lengvas ir kompaktiškas, jame apstu naujų Sony funkcijų, kurios padės geriau ir kokybiškiau užfiksuoti ar nufilmuoti vaizdus.  16.2 mln. efektyvių vaizdo taškų „Exmor R™“ CMOS jutiklis didina jautrumą ir sumažina vaizdo triukšmus, todėl nuotraukos būna puikios net esant ir prastam apšvietimui. Fotoaparate taip pat įdiegta nustatymų pasirinkimo pagalba, kuri, jums nežinant koks režimas tiktų konkrečiam vaizdui, padeda parinkti optimalius fotografavimo nustatymus esant bet kokioms fotografavimo sąlygoms. Filmavimas HD 1920 x 1080 raiška 50 kadrų per sekundę režimu padės užfiksuoti tolygų filmuojamą vaizdą. Panoraminės fotografijos su „Sweep Panorama“ funkcija sujungia vaizdus į vieną tolygią panoraminę nuotrauką, todėl galėsite tiesiog vienu pasisukimu įamžinti ypač detalias 42.9 megapikselio panoramines nuotraukas. Be kitą ko, fotoaparate yra 3D fotografavimo funkcija, GPS ir kompasas, spartusis fotografavimas 10 kadrų per sekundę režimu, 3.5″ (8.5cm) XtraFine „TruBlack“ OLED lytimasis ekranas su 1229 tūkst. taškų skyra. Fotoaparatą galima įsigyti juodos, sidabrinės, rožinės ir raudonos spalvos korpusais. Prekyboje turėtų pasirodyti kovo mėnesio viduryje. Kaina apie 1399Lt.

Sony Cyber-shot DSC J10

Žaismingas ir stilingas Sony Cyber-shot DSC J10 labai kompaktiškas ir paprastas naudoti. Fotoaparatas turi 16.1 mln. efektyvių taškų CCD jutiklį, 4 kartų optinį artinimą, panoraminių vaizdų fotografavimo funkciją, automatizuotą fotografavimo režimų parinkimo funkciją, integruotą vidinę 4Gb atmintį ir integruotą USB jungtį, su kuria iškart ir nesunkiai galėsit prijungti fotoaparatą prie kompiuterio, nuotraukų perkėlimui ar tiesiog norėdami pakrauti patį fotoaparatą, kadangi akumuliatorius šiame fotoaparate taip pat integruotas. Galima juoda, sidabrinė, mėlyna, balta, geltona ar rožinė spalvų gama renkantis šio fotoaparato korpusą. Prekyboje ši naujiena anonsuojama kovo mėnesio viduryje. Kaina apie 699Lt.

H klasė

Sony Cyber-shot DSC HX7V

 

Išlaikant ankstesnio Sony Cyber-shot DSC HX5V modelio gerąsias savybes Sony patobulino šį modelį padidinant efektyvių taškų skaičių iki 16.1 mln. bei pritaikė didesnį „Exmor R™“ CMOS jutiklį. Prieš tai buvusį ekraną pakeitė 7.5 cm / 3.0″ „Xtra fine“ skystųjų kristalų ekranas su 921.6 tūkst. bendrų taškų skaičiumi. Fotografavimo galimybės pasipildė nauja 3D funkcija, taip pat atsirado 3 nauji scenos fotografavimo režimai. Fotoaparatą galima pasirinkti iš juodos, sidabrinės, mėlynos ar raudonos spalvos korpusų gamos. Anonsuojamas prekyboje kovo mėnesio viduryje. Kaina apie 1199Lt.

 

Sony Cyber-shot DSC HX9V

Kaip ir prieš tai aptartas Sony Cyber-shot DSC HX7V modelis šis yra pastarojo analogas, skiriasi tik savo didesniu optiniu artinimu, iki 16 kartų, vos didesniu vaizdo jutikliu ir senąja NP-BG1 baterija. Fotoaparatą galima rinktis iš juodo ir auksinio atspalvio. Prekyboje turėtų pasirodyti kovo mėnesio viduryje.

 

Sony Cyber-shot DSC H70

Dar viena Sony naujiena, pakeitusi prieš tai buvusį Sony Cyber-shot DSC H55. Naujasis modelis pasižymi savo kompaktiškumu ir paprastumu naudotis. Kaip ir ankstesniame H55 modelyje plačiakampis 25mm objektyvas leis vienoje nuotraukoje užfiksuoti daugiau įsimintinų akimirkų. 10 kartų optinis priartinimas, panoraminių vaizdų fotografavimo funkcija ir iAuto režimas, kuris padeda geriau parinkti fotografavimo parametrus pagal esamą fotografavimo situaciją užtikrins detalių fotografijų aukštą kokybę. Apart visų funkcijų, kurias paveldėjo iš H55 modelio, naujasis H70 modelis turi 16.1 efektyvių taškų ir gali fiksuoti 4608 x 3456 raiškos vaizdus. Siūlomi pasirinktinai juodos, sidabrinės, raudonos ir mėlynos spalvos fotoaparato korpusai. Prekyboje anonsuojamas kovo mėnesio viduryje. Kaina apie 899Lt.

Sony Cyber-shot DSC HX100V

Naujasis H serijos lyderis Sony Cyber-shot DSC HX100V tai senojo Sony Cyber-shot DSC HX1 įpėdinis, savyje derinantis senojo modelio pranašumus ir kartu papildęs savo parametrus naujomis savybėmis. 16.2 mln. taškų raiška, „Exmor R™ CMOS“ jutiklis, plačiakampis 27mm „Carl Zeiss® Vario-Tessar®“  objektyvas su ypač galingu 30 kartų optiniu priartinimu, Full HD (1920 x 1080) 50 kadrų per sekundę vaizdo įrašymas, GPS ir 3D fotografavimo funkcijos patenkins net ir reikliausio fotografijos entuziasto poreikius. Fotoaparatas savyje derina tiek skaitmeninio tiek veidrodinio fotoaparato savybes, todėl bus puiki alternatyva ieškantiems to aukso vidurio tarp šių skirtingų fotografavimo sistemų. Fotoaparatas prekyboje turėtų pasirodyti kovo mėnesio gale. Kaina apie 1799Lt.

W klasė

Sony Cyber-shot DSC W510

Lengvas, kompaktiškas ir paprastas – visa tai apibūdina naująjį Sony Cyber-shot DSC W510 modelį. 12,1 mln. efektyvių taškų CCD jutiklis, 4x optinis priartinimas ir 26 mm plačiakampis objektyvas, išmanusis automatinis režimas, didelis jautrumas ISO 3200, „SteadyShot“ elektroninis vaizdo stabilizatorius, paprasto fotografavimo režimas ir retušavimo galimybės fotoaparate viskas ko reikia ieškantiems paprasto ir nebrangaus fotoaparato. Fotoaparatą galima išsirinkti iš siūlomos juodos, sidabrinės, rožinės ir raudonos spalvos. Kaina apie 369Lt.

 

Sony Cyber-shot DSC W520

Kaip ir visi šios klasės modeliai taip ir šis Sony Cyber-shot DSC W520 pasižymi savo lengvumu, paprastumu naudotis ir nedideliais išmatavimais. Pagrindiniai parametrai, kurie apibūdina šį fotoaparatą tai – 14.1 mln. efektyvių taškų, 5x optinis priartinimas, 25 mm plačiakampis objektyvas, 6,7 cm LCD ekranas, „Sweep Panorama“ ir „iAUTO“ fotografavimo režimai. Pasirinktinai galimas juodos, sidabrinės ar raudonos spalvos korpusas. Prekyboje turėtų pasirodyti kovo mėnesio gale.

Sony Cyber-shot DSC W530

Naujasis Sony Cyber-shot DSC W530 modelis praktiškai mažai kuo skiriasi nuo aukščiau aptarto Sony Cyber-shot DSC W520. Labai nežymiai pakeistas dizainas ir išlaikyti panašūs techniniai parametrai – 14.1 mln. efektyvių taškų, 4x optinis priartinimas, 2.7-5.7 diafragma, 6.7 cm LCD ekranas, „Sweep Panorama“ ir „iAUTO“ fotografavimo režimai.  Fotoaparatą galima pasirinkti su juodos, sidabrinės, mėlynos, žalios ar rožinės spalvos korpusu. Kaina apie 499Lt.

 

 

Sony Cyber-shot DSC W550

Analogas Sony Cyber-shot DSC W530 modeliui, nuo kurio skiriasi tik didesniu 3 colių (7.5cm) LCD ekranu ir dėl to padidėjusiu svoriu ir išmatavimais. Galima įsigyti juodos ar sidabrinės spalvos korpusu. Prekyboje turėtų pasirodyti kovo mėnesio pabaigoje.

 

 

Sony Cyber-shot DSC W570

Kompaktiškas, lengvas, bet aukštesniais techniniais parametrais išsiskiriantis iš visų aukščiau aptartų W klasės fotoaparatų. 16.1 mln. efektyvių taškų, 5x optinis priartinimas, 720p HD filmavimas, optinis vaizdo stabilizavimas „SteadyShot“ ir BIONZ procesorius, kuris pasižymi tiek efektyviu vaizdo apdorojimu, užtikrinančiu aiškius, ryškius, mažai triukšmų turinčius vaizdus tiek ir dideliu fotografavimo greičiu ir trumpu reakcijos laiku. Taip pat reiktų paminėti, kad fotoaparatas turi „D-range Optimiser“ funkciją, kuri reguliuoja išlaikymą bei kontrastą ir užtikrina natūralų vaizdą didelio kontrastingumo scenose ir portretuose su foniniu apšvietimu. Fotoaparatas gaminamas juodos, sidabrinės, auksinės, violetinės ar rožinės spalvos korpusais. Fotoaparato kaina apie 589Lt.

Sony Cyber-shot DSC W580

Analogas Sony Cyber-shot DSC W570 turintis tik didesnį 7.5cm (3″) dydžio LCD ekraną. Gaminamas su juodu arba sidabriniu korpusu. Prekyboje turėtų pasirodyti kovo mėnesio pabaigoje.

 

 

Sony Cyber-shot DSC WX7

Sony Cyber-shot DSC WX serija pasipildė trimis naujais modeliais. Šios serijos fotoaparatai pasižymi kompaktiškumu, lengvumu ir solidžiomis techninėmis savybėmis, dėl kurių savo nuotraukų kokybe lyginasi su daug pranašesniais skaitmeniniais fotoaparatais. 16.2 mln. efektyvių taškų „Exmor R™ CMOS“ jutiklis, 5 kartų optinis priartinimas su 25 mm pločio kampo „Carl Zeiss Vario-Tessar“ objektyvu, AVCHD „Full HD“ (1920 x 1080) filmavimo galimybė, 7.0 cm LCD ekranas ir 11 fotografavimo režimų leidžiančių optimalia kokybe užfiksuoti vaizdą nepriklausomai nuo fotografavimo sąlygų – apibūdina šį naująjį Sony Cyber-shot DSC WX7 fotoaparatą. Fotoaparatą galimą pasirinkti iš juodos, sidabrinės, baltos, violetinės ar rožinės spalvos siūlomų korpusų. Fotoaparatas prekyboje turėtų pasirodyti kovo mėnesio viduryje. Fotoaparato kaina apie 899Lt.

Sony Cyber-shot DSC WX9

Analogas aukščiau aprašytam Sony Cyber-shot DSC WX7 modeliui, tik su didesniu 3″ ( 7.5 cm) 921 tūkst. taškų raiškos LCD ekranu. Galimas juodos ir sidabrinės spalvos korpusas. Prekyboje turėtų pasirodyti kovo mėnesio pabaigoje. Kaina apie 929Lt.

 

Sony Cyber-shot DSC WX10

Iš ankstesnių Sony Cyber-shot WX serijos modelių šis fotoaparatas išsiskiria savo 7 kartų optiniu artinimu, plataus 24-168 mm kampo objektyvu ir F2.4 – F5.9 diafragma, dėl kurios ant fotoaparato jutiklio patenka daugiau šviesos, todėl su šiuo fotoaparatu nuotraukos bus geresnės kokybės jas darant net ir prastai apšviestose patalpose. Fotoaparato korpusą galimą rinktis iš juodos, violetinės ar auksinės spalvos. Prekyboje turėtų atsirasti kovo mėnesio viduryje. Pardavimo kaina apie 1099Lt.

S klasė

Sony Cyber-shot DSC S3000

Lengvas, kompaktiškas ir nebrangus – tai naujasis Sony Cyber-shot DSC S3000. Aprūpintas 10.1 mln. efektyvių taškų raiška, 4 kartų optiniu priartinimu ir 6.7 cm dydžio LCD ekranu. Be kitą ko šis fotoaparatas pasižymi tokiomis išmaniomis funkcijomis kaip „Face Detection“ (veidų aptikimas), „Smile Shutter“ (šypsenos kadras ) ir „Sweep Panorama“ (panoraminis vaizdas), kurios pasiekiamos labai paprastu ir lengvu šio fotoaparato valdymu. Fotoaparatas gaminamas juodos, sidabrinės ir rožinės spalvos korpusais. Fotoaparatas prekyboje pasirodys kovo mėnesio viduryje. Kaina apie 369Lt.

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Be Sociable, Share!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *