VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)

Jūs esate fotografas mėgėjas, didelis fotografijos entuziastas ir sugebate tobulu momentu užfiksuoti puikius kadrus? Jei taip, tada tai yra konkursas Jums! Tai atviras konkursas. Galite rinktis iš 10 įvairių kategorijų ir iki 3 nuotraukų patalpinti nemokamai. Norint padidinti šansus laimėti galite patalpinti iki 12 nuotraukų su išplėstine naryste (už papildomą mokestį).

Kviečiami visų amžiaus grupių, kvalifikacijos ir patirties lygio fotografai, vaizduotė yra pagrindinis punktas.

Kategorijos

 • Architektūra

  Architektūros kategorija yra turininga egzotiškomis ir įvairiomis fotografavimo galimybėmis;  3D virtualūs modeliai pieštuku, eskizai, pagrindinės vidaus erdvės. Užfiksuoti pastatai skirtingu kampu ir iš įvairių perspektyvų, perteikiant jų milžinišką mastą, geometriją.

 • Menas ir kultūra

  Meno ir kultūros kategorija apima platų spektrą – nuo teatro ir miuziklų, koncertų ir šokių, kino, literatūros ir vaizduojamųjų menų (fotografijos, video, montavimo) kadrų. Ši kategorija kviečia populiarinti vaizdus iš užkulisių.

 • Skaitmeniniu būdu „sustiprintos“ fotografijos

  Šiuolaikinėmis technologijos, bekraštės perspektyvos, tai tiems fotografams, kurie moka pritaikyti savo techninius gebėjimus skaitmeninėje fotografijoje.

 • Sustabdyta akimirka

  Įamžinkite svarbiausias trumpos akimirkos ar momento detales. Negalvokite vien apie sportą šioje kategorijoje, pajuskite užrakto greičio įtaką.Ši kategorija reikalauja techninių įgūdžių, kantrybės ir vaizduotės pagauti tobulą momentą, kuris kitu atveju galėtų likti nepastebėtas

 • Silpnas apšvietimas

  Pasiimkite savo trikojį, nustatykite tinkamus ISO parametrus ir patyrinėkite silpno apšvietimo fotografijos galimybes. Net labiausiai prastai apšviesta scena turi potencialą tapti puikia nuotrauka.

 • Gamta ir laukinis pasaulis

  Gamta ir laukinės gamtos fotografija yra laikoma kaip viena iš sunkiau fotografijos sričių.  Gamtos elementai, vabzdžių, augalų ir makro sudėtingų modelių ir tekstūros  kompozicijos.

 • Panoramos

  Dažnai vadinama kaip plataus formato fotografija, panoraminė fotografija reikalauja technikos, kantrybės, įgūdžio ir teisingų įrankių. Kai kurios telekameros įgalina jus sukurti panoraminį vaizdą, bet norint  sukurti idealų panoraminį kadrą, jūs turite panaudoti ypatingą įrangą ir programinę įrangą, kad dygsniuotumėte jūsų panoraminį atvaizdą kartu. Galvokite, kad cityscapes, peizažai ir begaliniai stulbinančio peizažo vaizdai daro įspūdį teisėjams šioje sudėtingoje kategorijoje.

 • Žmonės

  Nueikite už tradicinio fotografinio portreto, kad dokumentuotumėte vieną iš labiausiai fotografuotinų temų, žmonių. Žmonių fotografijos skirtinguose kontekstuose gali pasiūlyti skirtingas ir įdomias socialines, kultūrines ir estetines temas. Laikykitės pasaulio aplink jus ir suraskite savo įkvėpimą tarp milijardų veidų, kuriuos sudaro pasaulio žmonės šiandien.

 • Šypsenos

  Šypsokitės ir pasaulis šypsosis su jumis.  Ieškokite tarp šypsenų tos, kuri praneša vertingą laimės emociją.

 • Kelionės

  Žadinkite savo smalsumą ir sukurkite jaudinančius savo nuotykių atvaizdus, ar šalia namų ar egzotiniame žemės krašte. Sugaukite miesto nuotaiką, užmiesčio ramumą,  natūralų stebuklą, paliktų vietų ar kultūrinių tradicijų intrigą ir kasdienio gyvenimo veiksmą. Atraskite pasaulį.

Konkurso pradžia: 2011 birželio 1 d.
Konkurso pabaiga:  2012 sausio 1 d.

Dalyvauti konkurse?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
Sony Pasaulio Fotografija Apdovanojimai 2012 - Atviras konkursas, 10.0 out of 10 based on 1 rating
Be Sociable, Share!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *