VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Sony ieško talentingų jaunų fotografų iš naujos kartos.  Šiame konkurse gali dalyvauti visi iki 20 metų amžiaus. Nesvarbu ar esate mokinys, ar studijuojate fotografiją universitete, ar tiesiog turite aistrą fotografuoti. Jūs turite šansą tapti „Sony Pasaulio fotografijos apdovanojimų jaunimo kategorijos nugalėtoju.

Jaunimo konkurse galima rinktis iš 3 kategorijų: kultūra, aplinka ir portretai. Galite įkelti ne daugiau kaip tris nuotraukas visose kategorijose. Atkreipkite dėmesį, kad kai įkelsite savo darbus šiame konkurse, negalėsite dalyvauti atvirame arba profesionalų konkurse.

Kategorijos

  • Kultūra

    Ką Jums reiškia kultūra? Nuotrauka, kuri atvaizduoja Jūsų kultūrą, tai gali būti vietos jaunimo kultūros ir visuomeniniai renginiai, bendruomenės arba didelio masto kultūros susibūrimai, pavyzdžiui, festivalių tradicijos.

  • Aplinka

    Užfiksuokite savo aplinką, iliustruokite natūralumą, pabrėžkite problemą, kuri daro neigiamą poveikį. Aplink Jus puikios fotografijos galimybes tikrai neribotos!

  • Portretai

    Ieškokite įkvėpimo iš aplink Jus esančių žmonių veidų ir portretų. Ieškokite naujų  išraiškų, žvilgsnių, kurie priešingu atveju galėtų likti nepastebėti.

Dalyvauti?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Be Sociable, Share!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *