VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Jūs esate rimtas fotografas su teisinga aistra darbui? Jūs suprantate šį amatą,  suvokdamas mintį, išgaudamas ir sukurdamas tobulas emocijas? Pateikite savo geriausią darbą ir gaukite galimybę tapti  Sony Pasaulinio fotografijos apdovanojimų 2012 metų profesionalu ir laimėti mūsų trokštamiausią prizą,  25.000$ piniginę premiją.

Galite dalyvauti net 15 skirtingų kategorijų iš 3 fotografijos žanrų: meninis, komercinis, fotožurnalistika & dokumentinis filmas.  Kiekvienas fotografas gali pateikti nuo 3 iki 10 fotografijų į kiekvieną kategoriją.

Plačiau apie konkursą ir jo taisykles rasite čia.

Kategorijos

Komercija

 • Reklama

  Kampanija galėjo apimti temas taip įvairias kaip reklaminė kampanija naujam produktui ar prekės ženklui, politinei kampanijai, sveikatos supratimo kampanijai ar aplinkos kampanijai.

 • Mada

  Esmė geros mados fotografija yra bendradarbiavimas tarp modelio, stilisto, plaukų ir makiažo fotografo, jo pasirinkimo, kad pasiektų aiškų rezultatą.

 • Gyvenimo būdas

  Gyvensenos fotografija – tai  „tikros“ gyvenimo situacijos. Menas gauti geros kokybės ‘gyvensenos’ atvaizdus – pagauti natūralius epizodus, net jei ir naudojate modelį.

 • Kelionės

  Kelionės fotografija apima peizažo, žmonių, kultūrų ir vietos istorijos dokumentaciją ir kasdienio gyvenimo veiksmą.

Menas

 • Architektūra

  Architektūros kategorija yra turininga egzotiškomis ir įvairiomis fotografavimo galimybėmis;  3D virtualūs modeliai pieštuku, eskizai, pagrindinės vidaus erdvės. Užfiksuoti pastatai skirtingu kampu ir iš įvairių perspektyvų, perteikiant jų milžinišką mastą, geometriją.

 • Koncepcija

  „Sąrankos fotografijos“ gali būti raidinės, abstrakčios ar konceptualios, ir skirtingai nuo kitų kategorijų, yra vertinamos beveik visiškai per subjektyvią ir estetinę kokybę dėl vaizdingos informacijos perteikimo.

 • Kraštovaizdžiai

  Peizažo fotografijos mastas neturi jokių ribų. Pramoniniai, žemės ūkio, miesto ir kaimiški peizažai, pastatai, medžiai, ežerai, kalvos, laukai, jūra ir net žmones. 

 • Portretai

  Tradiciškai, portretai tipiškai apima akių kontakto temą.  Žmonės iš viso Pasaulio, artimieji, šeimos nariai.

 • Natiurmortai

  Puikioje meninėje fotografijoje, natiurmorto laukas reikalauja labai švarios erdvės ir gero apšvietimo, kartu su kompozicijos įgūdžiais. Natiurmorto fotografas daro paveikslus, o ne tik fotografuoja. Tokia fotografija gali pavaizduoti klasikinę sceną, tokią kaip vaisiaus rutulys, ar sudaryti objektai tokie kaip vaza su gėlėmis, tuščia lova, žmogaus kūno liemuo, žvakė ant pietų stalo. Iš esmės bet koks objektas ar produktas gali būti natiurmorto fotografijos tema.

Fotožurnalistika & Dokumentinis filmas

 • Menas & Kultūra

  Meno ir kultūros kategorija apima platų spektrą – nuo teatro ir miuziklų, koncertų ir šokių, kino, literatūros ir vaizduojamųjų menų (fotografijos, video, montavimo) kadrų. Ši kategorija kviečia populiarinti vaizdus iš užkulisių.

 • Šiuolaikinės problemos

  Kad nebūtų painiojamos su „Einamaisiais Reikalais“, fotografijos šioje kategorijoje susitelkia ties tomis svarstomomis problemomis, kurios formuoja pagrindą iš  labdaros organizacijų, kurios žadina palaikymą, simpatiją, aukojimą. Šiuolaikinių svarstomų problemų fotografijos verčia mus atkreipti dėmesį į dramas ir tragediją, karus ir krizes ir užsienyje ir šalia namų.

 • Einamieji Reikalai

  Antraštės laikraščiuose ir ant tarptautinių televizijos kanalų yra dažnai iliustruojamos fotografijų, kadangi jie gali kalbėti garsiau negu žodžiai. Vis daugiau ir daugiau, atvaizdai yra panaudoti vietoj žodžių, dėl šios pačios priežasties ši kategorija seka istorijas – globalines ir ant „jūsų slenksčio“ – atvaizdai, kurie sustabdo momentus, žymi žinias apie dieną, savaitę ar mėnesį.

 • Gamta & Gyvūnija ir augalija

  Gamta ir laukinės gamtos fotografija yra laikoma kaip viena iš sunkiau fotografijos sričių.  Gamtos elementai, vabzdžių, augalų ir makro sudėtingų modelių ir tekstūros  kompozicijos.

 • Žmonės

  Nueikite už tradicinio fotografinio portreto, kad dokumentuotumėte vieną iš labiausiai fotografuotinų temų, žmonės. Žmonių fotografijos skirtinguose kontekstuose gali pasiūlyti skirtingas ir įdomias socialines, kultūrines ir estetines temas. Laikykitės pasaulio aplink jus ir suraskite savo įkvėpimą tarp milijardų veidų, kuriuos sudaro pasaulio žmonės šiandien.

 • Sportas

  Įamžinkite svarbiausias trumpos akimirkos ar momento detales. Ši kategorija reikalauja techninių įgūdžių, kantrybės ir vaizduotės pagauti tobulą momentą, kuris kitu atveju galėtų likti nepastebėtas.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Be Sociable, Share!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *