VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 8.8/10 (4 votes cast)

Sony žengė dar vieną žingsnį savo sisteminių fotoaparatų minitiuarizacijos link ir sukūrė NEX-3N modelį sveriantį vos 210g.

Naujas NEX sisteminių fotoaparatų šeimos narys pasižymi 16,1 MP APS-C dydžio jutikliu, 180° pasukamu LCD ekranu, „Full HD“ vaizdo kokybės filmavimo funkcija ir SELP1650 kompaktišku objektyvu.

Būkite kūrybingi naudodami DSLR tipo NEX-3N fotoaparatą užfiksuodami bet kokį vaizdą.. Naudodami fotoaparatą su galingu 16,1 megapikselių APS-C jutikliu galėsite užfiksuoti itin detalius vaizdus net esant prastam apšvietimui, naudoti 180° pasukamą ekraną autoportretams fotografuoti ar vaizdams užfiksuoti iš nepatogios padėties bei daryti profesionalias nuotraukas.

 

DSLR kokybė ir didelis jutiklis

Jei kalbame apie fotoaparatų jutiklius, žinoma, kuo didesnis, tuo geriau. NEX-3N yra didelis, DSLR kokybę atitinkantis APS-C jutiklis, kuris užfiksuoja daugiau šviesos nei daugelis kitų fotoaparatų su keičiamaisiais objektyvais, todėl jutiklį pasiekia ir detalesnis vaizdas. Taigi galite daryti puikiai apšviestas nuotraukas, kurių raiška siekia 16,1 megapikselio.

Pažvelkite į pasaulį kitu kampu

Fotografuoti save ir draugus labai lengva. Apverskite atlenkiamą ekraną 180° kampu ir tobulai sukadruosite vaizdą. Arba fotografuokite keistu ar kokiu nors įdomiu kampu – galite lengvai įamžinti itin aukštus objektus (pvz., aukštus pastatus) nesukdami kaklo.

Kūrybinės priemonės visada su jumis

Vos 210 g sveriantis NEX-3N yra plonas, lengvas ir jį galite pasiimti bet kur, be to, jame yra DSLR fotoaparatams būdingų funkcijų. Komplekte rasite ir kompaktišką, lengvą ir galingą priartinimo objektyvą, taigi kurti galėsite bet kur ir bet kada.

Detalės ryškios net prieblandoje

Prieblanda yra menka problema NEX-3N fotoaparatui – pasinaudokite galimybe užfiksuoti nuostabių vaizdų. Didžiulis 16,1 MP APS-C jutiklis yra plataus jautrumo diapazono – nuo ISO 200 iki 16000 – todėl galite užfiksuoti natūraliai apšviestus vaizdus prieblandoje nenaudodami blykstės.

Įvaldykite kompozicijos meną

Kai kurie fotografai turi įgimtą pojūtį geriems kadrams, tačiau daugeliui mūsų tikrai praverstų šiek tiek pagalbos. Automatinio objekto kadravimo funkcija automatiškai pasiūlo galimus jūsų užfiksuoto kadro apkarpymo būdus. Ar pasirinkti siūlomą versiją, ar pasilikti pradinį vaizdą – renkatės jūs.

Filmuokite „Full HD“ kokybės filmus

Filmuokite „Full HD“ kokybės vaizdus prieblandoje ar patalpose naudodami didžiulį APS-C jutiklį, kuris automatiškai parenka nustatymus, pritaikydamas juos prie menko apšvietimo sąlygų. Greitai priartinkite ar atitolinkite vaizdą nesugadindami fokusavimo. Galite pasirinkti rankinį ar automatinį fokusavimą ir kino filmuose naudojamą 25p filmavimo režimą, todėl jūsų įrašai atrodys kaip kino filmai.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 8.8/10 (4 votes cast)
Sony sisteminiai fotoaparatai vis mažyn, 8.8 out of 10 based on 4 ratings
Be Sociable, Share!

1 Comment for this entry

 • Andrius parašė:
  VA:F [1.9.20_1166]
  Rating: 0 (from 0 votes)
  VA:F [1.9.20_1166]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

  Aparato dydsi tikrai smagiai mažas, galima sakyti kišeninis. Tačiau viską gadina atsikišęs kitinis objektyvas. Panasonic’o kitinukas daug labiau atitinka sisteminių dvasią.

  VA:F [1.9.20_1166]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *