VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)

Po vienerių metų pertraukos „Velnio akmuo“ ir „Fotofabrikas“ vėl skelbia foto konkursą! Pirmaisiais metais rinkome velniškiausią festivalio nuotrauką, antraisiais metais konkursas vadinosi – „Sustok, akimirka žavinga!“. Šįkart nekapstysime nieko gilaus, ir rinksime tiesiog geriausią nekoncertinę festivalio fotografiją.

Nuotrauka iš VA svetainės galerijos

Fotokonkursas neturi griežtų rėmų, labai konkrečios temos ir sudėtingų taisyklių. Svarbūs tik keli momentai. Pirmas – konkursui pateikiamos fotografijos turi būti tik iš šių metų „Velnio akmens“ festivalio. Antras – fotografija turi atspindėti festivalio dvasią, tvyrančią NE scenoje. Tai yra, šiam konkursui netiks jokios scenoje koncertuojančių atlikėjų foto, kad ir kokios puikios jos būtų. Nuostabiai tiks visa kita: publika, užkulisiai, linksmybės, maudynės, žaidimai, šokiai-pokiai, pušys, festivalyje verdantis gyvenimas… Parodykit, ką gero veikiate ir matote 😉

Trečiasis svarbus momentas – kaip dalyvauti. Nuotraukos konkursui bus priimamos lygiai dešimt dienų po festivalio – nuo liepos 15 iki liepos 25 dienos. Vienas dalyvis konkursui galės pateikti ne daugiau kaip 5 fotografijas. Jas reikės įkelti į „Fotofabriko“ svetainę. Geriausios išrinktos foto autorius bus paskelbtas liepos 30 d. Jį išrinks speciali komisija. Vienas iš komisijos narių – tai publika, kuri taip pat galės vertinti pateiktas nuotraukas. Dovana laimėtojui – 700 Lt vertės čekis apsipirkti „Fotofabrike“, kuris ir įsteigė šį konkurso prizą.

„Sunkiausias“ momentas – kaip patalpinti savo 1-5 fotografijas „Fotofabriko“ svetainėje. Prisijunkite savo vartotojo vardu ir slaptažodžiu prie Fotofabrikas.lt sistemos (jei dar neturite vartotojo vardo – užsiregistruokite). Viršuje atsiradusiame Jūsų vartotojo meniu juostoje pasirinkite mygtuką „Įkelti nuotrauką“. Įkelta nuotrauka atsiras „Mano albumas“ skiltyje. Įeikite į savo albumą, suraskite įkeltą fotografiją, su kuria norite dalyvauti VA fotokonkurse. Paspauskite „Redaguoti“. Tuomet suteikite savo fotografijai pavadinimą ir priskirkite žymą „VA fotokonkursas 2012“. Išsaugojus pakeitimus, prie nuotraukos dešinėje pusėje atsiras mygtukas „viešinti“. Paspaudus jį, nuotrauka automatiškai atsiras konkurso galerijoje „VA fotokonkursas 2012“.

Konkursui pateiktų nuotraukų galeriją gali peržiūrėti visi. Po festivalio ją rasite Fotofabrikas.lt svetainėje, kataloge VA fotokonkursas 2012. Nepamirškite vertinti – publika taip pat yra komisijos narys.

Laukiam festivalio ir tikimės įdomių vaizdų!

Daugiau informacijos: www.devilstone.net

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
Į festivalį – "Velnio akmuo" su fotokamera!, 10.0 out of 10 based on 1 rating
Be Sociable, Share!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *